close
دانلود آهنگ جدید
پـورتـال خوانـدنی ها , سبک زندگی ,علمی و پزشکی , مذهبی ,گالری عکس هنرمندان, پرتال تفریحی
خوش آمدید ، امیدوارم که از کیفیت مطالب سایت راضی باشید

 

سامانه هوشمند قوانین - نرم افزار موبایل نسخه اندروید

همچنین كتب عادی (غیر هوشمند) نیز برای ان دسته از كاربرانی كه نیاز به ارتباطات هوشمند بین كتابها ندارند با قیمت بسیار كم در سامانه ایجاد شده است.

در این سامانه بخشی با عنوان تالار گفتگو (Chat Rooms) طراحی شده و کاربران می توانند ضمن درج پیشنهادات و انتقادات، موضوعات و مباحث حقوقی خود را نیز به اشتراک بگذارند

ضمنا نسخه آی او اس (iOS) سامانه نیز تا چند روز اینده اماده و فعال خواهد شد

کتاب های فعلی در فاصله های زمانی بروزرسانی خواهد شد و همچنین کتاب های جدید نیز در حال گردآوری و تدوین می باشد که پس از اتمام در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

کتاب های هوشمند فعلی و ویژگی های آنان :

مجموعه نظریات مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه

در این سامانه، بیش از ۱۸۷۰۰ مورد از نظریات مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه جمع آوری گردیده و به گونه ای طراحی شده است که تاکنون بیش از ۹۹۰۰ ارتباط مستقیم و متقابل بین نظریات با مواد قوانین، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و آراء دادگاه های انتظامی قضات بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است.

مجموعه آراء وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور

در این سامانه، جمع آوری آراء وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور به گونه ای صورت گرفته است که ارتباط مستقیم و متقابل بین آراء با مواد قوانین،نظریات مشورتی قوه قضاییه و آراء دادگاه های انتظامی قضات بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است

کتاب آراء دادگاه های عالی انتظامی قضات در امور کیفری

تصمیمات دادسرا و دادگاه عالی انتظامی قضات از مهم ترین محاکم عالی کشور می باشد که معمولا قضات در موقع برخورد با مسائل پیچیده و اشکالات قانونی تصمیمات مرجع مذکور را از جمله مراجع استفتاء و حل مشکل خود قرار می دهند.
این کتاب مجموعه ای از آراء دادگاه های عالی انتظامی قضات در امور کیفری می باشد و به گونه ای طراحی شده است که امکان ارتباط مستقیم و متقابل بین آراء با مواد قوانین، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و نظریات مشورتی قوه قضاییه را بصورت خودکار و هوشمند میسر می سازد.

کتاب آراء دادگاه های عالی انتظامی قضات در امور حقوقی

تصمیمات دادسرا و دادگاه عالی انتظامی قضات از مهم ترین محاکم عالی کشور می باشد که معمولا قضات در موقع برخورد با مسائل پیچیده و اشکالات قانونی تصمیمات مرجع مذکور را از جمله مراجع استفتاء و حل مشکل خود قرار می دهند.
این کتاب مجموعه ای از آراء دادگاه های عالی انتظامی قضات در امور حقوقی می باشد و به گونه ای طراحی شده است که امکان ارتباط مستقیم و متقابل بین آراء با مواد قوانین، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و نظریات مشورتی قوه قضاییه را بصورت خودکار و هوشمند میسر می سازد.

کتاب قانون مدنی (متن منقح و محشی)

در این سامانه، قانون مدنی به گونه ای اجرا شده است که تاکنون بیش از 3500 ارتباط مستقیم و متقابل بین مواد قانون با یکدیگر، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، نظریات مشورتی قوه قضاییه، آراء دادگاه های انتظامی قضات و سایر قوانین موضوعه بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است. کاربر می تواند با تهیه کتب فوق، شبکه ارتباطی قوانین و موضوعات مرتبط را گسترش داده و تمامی مطالب مربوط به موضوع خود را با یک اشاره، در یک صفحه مشاهده نماید.

کتاب قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 و محشی

در این سامانه، قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 به گونه ای اجرا شده است که تاکنون بیش از 2600 ارتباط مستقیم و متقابل بین مواد قانون با آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، نظریات مشورتی قوه قضاییه، آراء دادگاه های انتظامی قضات و سایر قوانین موضوعه بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است. کاربر می تواند با تهیه کتب فوق، شبکه ارتباطی قوانین و موضوعات مرتبط را گسترش داده و تمامی مطالب مربوط به موضوع خود را با یک اشاره، در یک صفحه مشاهده نماید.

کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی(متن منقح و محشی)

در این سامانه، کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی به گونه ای اجرا شده است که تاکنون بیش از 1200 ارتباط مستقیم و متقابل بین مواد قانون با آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، نظریات مشورتی قوه قضاییه، آراء دادگاه های انتظامی قضات و سایر قوانین موضوعه بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است. کاربر می تواند با تهیه کتب فوق، شبکه ارتباطی قوانین و موضوعات مرتبط را گسترش داده و تمامی مطالب مربوط به موضوع خود را با یک اشاره، در یک صفحه مشاهده نماید.

کتاب قانون آیین دادرسی مدنی (متن منقح و محشی)

در این سامانه، قانون آیین دادرسی مدنی به گونه ای اجرا شده است که تاکنون بیش از 2700 ارتباط مستقیم و متقابل بین مواد قانون با آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، نظریات مشورتی قوه قضاییه، آراء دادگاه های انتظامی قضات و سایر قوانین موضوعه بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است. کاربر می تواند با تهیه کتب فوق، شبکه ارتباطی قوانین و موضوعات مرتبط را گسترش داده و تمامی مطالب مربوط به موضوع خود را با یک اشاره، در یک صفحه مشاهده نماید.

کتاب قانون اجرای احكام مدنی

در این سامانه، قانون کتاب قانون اجرای احكام مدنی به گونه ای اجرا شده است که تاکنون بیش از 1500 ارتباط مستقیم و متقابل بین مواد قانون با آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، نظریات مشورتی قوه قضاییه، آراء دادگاه های انتظامی قضات و سایر قوانین موضوعه بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است. کاربر می تواند با تهیه کتب فوق، شبکه ارتباطی قوانین و موضوعات مرتبط را گسترش داده و تمامی مطالب مربوط به موضوع خود را با یک اشاره، در یک صفحه مشاهده نماید.

کتاب قانون امورحسبى (متن منقح و محشی)

در این سامانه، قانون امورحسبی به گونه ای اجرا شده است که تاکنون بیش از 760 ارتباط مستقیم و متقابل بین مواد قانون با آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور، نظریات مشورتی قوه قضاییه، آراء دادگاه های انتظامی قضات و سایر قوانین موضوعه بصورت خودکار و هوشمند برقرار شده است. کاربر می تواند با تهیه کتب فوق، شبکه ارتباطی قوانین و موضوعات مرتبط را گسترش داده و تمامی مطالب مربوط به موضوع خود را با یک اشاره، در یک صفحه مشاهده نماید.

به منظور جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از ورود قوانین جدید که باعث اصلاح و یا عدم اعتبار قوانین جاری می شود، این سیستم از روش اجرا شده در سامانه ملی قوانین و مقررات «www.dotic.ir» استفاده کرده و برای نشان دادن وضعیت های مختلف قوانین، رنگ های متنوعی را در نظر گرفته است. رنگ قرمز نشان دهنده قانون منسوخه، رنگ بنفش مبیّن قانون موقت و آزمایشی، رنگ سبز نمایانگر قانون اصلاحی و رنگ سفید نشانگر معتبر بودن قانون است.

کاربر می تواند با تهیه کتب فوق، شبکه ارتباطی قوانین و موضوعات مرتبط را گسترش داده و تمامی مطالب مربوط به موضوع خود را با یک اشاره، در یک صفحه مشاهده نماید.

کتاب های عادی (غیر هوشمند) فعلی:

قانون مدنی (متن منقح)
قانونی آیین دادرسی مدنی (متن منقح)
مجموعه نظریات مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه
مجموعه آراء وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور
کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی(متن منقح)
قانون مجازات اسلامی مصوب 1392
قانون اجرای احكام مدنی
کتاب قانون امورحسبى (متن منقح)
کتاب قانون نظارت بر رفتار قضات

مخاطبین نرم افزار قوانین و مقررات:
وكیل و اشخاصی كه به امور و شغل وكالت مشغول هستند، مشاور و مشاوران حقوقی، موسسه و شركت های حقوقی، دفترخانه ها و دفاتر رسمی، كارشناس و كارشناسان رسمی دادگستری، دانشجویان رشته حقوق، حقوقدانان، تدوین كنندگان قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، گرداورندگان و تدوین كنندگان كتاب قانون، كتابهای قوانین و مقررات و كتابهای حقوقی، مشاورین حقوقی قوه قضاییه، نمایندگان و نماینده حقوقی سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی، كاراموزان وكالت، دانشجویان دكتری، كارشناسان ارشد حقوق و كارشناسان حقوق و اشخاصی كه به دنبال داشتن وكیل همراه، نرم افزار قانون و نرم افزار حقوقی موبایل هستند

 

نظرات مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
صفحه اصلی آرشیو مطالب تماس با ما